PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473395}
6,3 160
ocen
6,3 10 1 160

Britannia High
powrót do forum serialu Britannia High

obejrzałem kawałek pierwszego odcinka i ze zdumieniem się przyglądałem - co to ma być? :D jakie są wasze wrażenia?

ocenił(a) serial na 6
ARM_y

to takie HSM tylko w wersji brytyjskiej w odcinakach :P a co tam , ogladam dalej , zobaczymy co będzie w następnym odcinku :)

ocenił(a) serial na 10
Bene

To i HSM ? Nie ma porównania. Tam przeżywaja prawdziwe problemy a nie w co sie ubrać i czy Troy mnie kocha.

ocenił(a) serial na 6
Violet

to była ironia hehe :P a serialik mnie wciągnął , nawet sobie ściągnęłam płytę z muzyka :)

Bene

jesli uda mi sie te odcinki jakos posciagac to obejrze, ale tylko ze wzgledu na Mitcha Hewera :D

Vvampire

Ja dzisiaj widziałam pierwszy odcinek i jestem pod wrażeniem:D Nie spodziewałam się, że taki fajny może być:D

użytkownik usunięty
ARM_y

też oglądałam-..takie tradycyjne, ale można obejrzeć;) no i nawet fajni aktorzy są;p

ocenił(a) serial na 8
ARM_y

Jest spoko taki na luzie oglądałam dwa odcinki jak na razie tzn dzisiaj i tydzień temu. pierwszego nie widziałam i nawet mi się podoba. przynajmniej nie ma dubbingu wytrącającego człowieka z równowagi ;p
i jak to bywa na tvp1 co mi się podoba w czasie piosenek nie ma zagłuszającego lektora tylko napisy ;p ;)

ogólnie spoko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones