PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=911}
7,4 35 842
oceny
7,4 10 1 35842
7,4 7
ocen krytyków
Human Traffic
powrót do forum filmu Human Traffic

Byle się upić, byle kogoś poderwać. Jak gadać to o ilości orgazmów i jaką ma się "fazkę"... Chaotyczny obraz, o bardzo powierzchownym traktowaniu zycia. Brak przebłysków jakiegoś głębszego przesłania, ironii. Ja dziękuję i wysiądę z tego pociągu "zajebistych" ludzi.

Marisa

Dodam jeszcze motyw,który najbardziej dał mi do myślenia-jak chłopak gadał z innym 5 godzin o Gwiezdnych wojnach. Potem sam przyznał, że jak ludzie wracają do rzeczywistości unikają nawet patrzenia na siebie, tak samo ten z którym gadał tyle godzin jest dla niego kimś obcym...Co do samego "Human Traffic"-dobrze, że taki film powstał bo wzbudza dyskusje.

ocenił(a) film na 9
Marisa

czesc Marisa. wg mnie film jest swietny. "faza" jest potrzebna, bez niej zycie jest smutne. sprobuj kiedys tak jak oni a sie o tym przekonasz. stwierdzisz, ze przez ten czas nie zylas tylko egzystowalas. film jest jak najbardziej hedonistyczny, takiego zycia pelnego przyjemnosci zycze sobie i innym (nie chodzi tu o narkotyki, ale o usmiech na twarzy do konca "zycia"). pozdro4U

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones