PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=911}
7,4 35 838
ocen
7,4 10 1 35838
7,4 7
ocen krytyków
Human Traffic
powrót do forum filmu Human Traffic

Film może może momentami może się wydawać prostą komedię. Ale jak dla mnie ten film jest zobrazowaniem pewniej subkultury oraz stawiania za główny cel w życiu przyjemności. Niesamowite odczucia zapewnia mi ten film. Odnajduje tam również elementy z mojego życia. Może jestem osobą która przez pewien czas w życiu używała takich sformuowań jak "jazda" , "wiksa" , "schiza" zbyt często, ale nie żałuje.
Film na pewno nie jest dla wszystkich.

pasjonatdobregokina

A co to jest wiksa?

ocenił(a) film na 9
Brus

pochodzę z Poznania. To takie regionalne nazewnictwo synonim halucynacji. to tak w uproszczeniu.

ocenił(a) film na 10
pasjonatdobregokina

"jazda" , "wiksa" , "schiza"- znam to, ten klimat, ten czas:) Pozdrowienie z Wlkp. Poza tym mam takie samo w całej rozciągłości Twej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 10
kuba512

"jazda" , "wiksa" , "schiza"- znam to, ten klimat, ten czas:) Pozdrowienie z Wlkp. Poza tym mam takie samo zdanie w całej rozciągłości Twej wypowiedzi. Tak miało byc:)

ocenił(a) film na 9
kuba512

dzięki dzięki, nie jestem sam. Czasami jestem zbyt sentymentalny :) Ale jest co wspominać. Tylko te zawieszki pozostaną na całe życie hehe

ocenił(a) film na 7
pasjonatdobregokina

jestem z Opola, tam wixa oznacza dobrą klubową imprezę, ewentualnie domówkę na której można potańczyć (niekoniecznie z udziałem narkotyków)

ocenił(a) film na 9
pasjonatdobregokina

ja to traktuje jako jedną z najlepszych o ile nie najlepszą szczerą niewymuszoną komedię.

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

to fakt komedia, ale ja widzę tam coś więcej. Trochę bohaterom filmu zazdroszcze

ocenił(a) film na 10
pasjonatdobregokina

To prawda, że nie jest to tylko komedia o klubowiczach i "jeżdzie", ale dużźo dużo więcej (patrz postać Moffa chociażby). Mnie poza tym urzekł klimat i doskonałe wpasowanie muzy. No i doskonała luzacka gra aktorów. Szkoda tylko, że nic jakoś się nie słyszy o Kerriganie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones